Hakkımızda

Karagülle İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

    1985 Yılında Ankara da mütahhitlik ,inşaat malzemesi, biriket üretimi ile Beton Elemanları üretimine başlayan firmamız,2001 yılında Düzce de ilk şubesini açmıştır. Beton Parke ve Beton Bordür Taşı üretimine de başlayarak,şehirciliğin vazgeçilmez ana malzemelerini bölgemize kazandırmıştır.
    2003 yılında tam otomatik beton boru Makinesini bünyesine katarak ürettiği Beton boruları TSE ve İMALATA YETERLİLİK BELGESİ alarak kalitesini tescillemiştir.Bu andan sonraki çalışmlarını sektöre her zaman ilkleri getirerek gerçekleştirmiştir.
    Toplam kalite yönetimi ile yaptığı işlerde müşteri memnuniyeti ve kamu yararı gözeten ve bunu ilke edinen firmamız,en kaliteli malzemeyi en ucuza üretebilmektedir.
    Ayrıca konusuna uzmanlık ve titiz çalışmalar gerektiren Beton Parke Taşı uygulamalarında da gerek teknolojik ekipman,gerek yetişmiş uzman kadrosu ile firmamız kalitenin simgesi haline gelmiştir.

    Firmamız 2008 yılında da Ankara Kahramankazan da açmış olduğu fabrika ile TCDD nın Yüksek hızlı tren sinyalizasyon ve menhol ürünlerinin tedariğini gerçekleştirmektedir.

   Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

Karagülle İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.

Birlikte çalışmak ümidiyle…