Hakkımızda

KARAGÜLLE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Alt yapı ve üst yapı alanında kendini kanıtlamış deneyimli şantiye kadrosu ile sektörde söz sahibi olmayı benimsemiş 32 senelik köklü bir firmadır.

Firmamız alt yapı, üst yapı ve demir yolları alanında bir çok firma ile çalışmakta ayrıca Büyükşehir belediyeleri, İl özel idareleri, İller bankası, Köy hizmetleri ve ilçe belediyeleri ile çeşitli kamu kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

1984 yılında Ankara Etimesgut’da kurulmuş olup yıllara meydan okuyarak günümüze kadar gelmiştir.Son 16 yıl içerisine de 2 fabrika sığdırmıştır.Bunlardan ilkini 1999 yılında Düzce  Kaynaşlı ‘ya beton boru ve kilit taşı fabrikasını kurmuş olup, ikincisini ise  2008 yılında  Ankara Kahramankazan ilçesine beton boru ve ürünleri fabrikasını kurmuştur.

Konusunda tecrübeli,dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarı ile pazar payını arttırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi,sektörün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan KARAGÜLLE İNŞAAT faaliyetlerini sürdürürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.